lutego 22, 2018

lutego 22, 2018

Podróże nie(do)słyszących. Gdzie w Londynie bez problemu się dogadacie z obługą? I gdzie można po fajnej cenie przenocować?

Jesteś nie(do)słyszący? Planujesz podróż do Lodnynu po fajnej cenie z fajną obsługą? Polecam sieć hoteli Premier Inn.

Miałam przyjemność korzystania z gościny Premier Inn już nie raz, zatem bardzo cenię sobie nie tylko wygodę, oferowane atrakcyjne ceny za nocleg, ale przede wszystkim bardzo miłą, życzliwą obsługę. Pracownicy obsługujący turystów są naprawdę bardzo życzliwi i otwarci także na pisemną komunikację w języku angielskim, co jest bardzo ważne dla osób nie(do)słyszących, które znają język angielski, ale nie potrafią odczytywać z ust angielskiej mowy, bądź nie są w stanie porozumiewać się fonicznie a jedynie pisemnie. 

Wi-Fi w hotelach Premier Inn jest bezpłatne, to także wielki plus, bo zdarzało mi się nocować w droższych hotelach, w których Wi-Fi było dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Rodziny podróżujące z dziećmi, nastolatkami ucieszą się na wieść, że dzieci i młodzież do 15-go roku życia mają zapewnione bezpłatne śniadania, niestety nie wiem czy bezpłatne są również obiady i kolacje, bo z rodziną poza porannymi godzinami stołowałam się na mieście (tu polecam restaurację Max Orient na Camden Town - płaci się 9,80 funta i przez 1 godzinę i 30 minut można wcinać bez limitu to, co jest zapodane w bufecie, więc najeść można się naprawdę nieźle).

Rezerwując nocleg w Premier Inne nie trzeba się obawiać, że potrzebny będzie kontakt telefoniczny. Wszystko da się zarezerwować online. A na miejscu bez problemu się dogadacie z obsługą :)

I bez obaw, ta moja pozytywna recenzja nie jest sponsorowana :) A Wy znacie też jakieś fajne miejsca w Londynie, gdzie można za przystępną cenę przenocować i bez problemu się dogadać z obsługą?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Luszka Szokker + E=mc2 , Blogger